MojAndroid

Dobrá správa pre všetkých, ktorí ešte nestihli hlasovať v naše ankete Smart Poisťovňa 2018. Hoci pôvodne malo hlasovanie skončiť dnešným dňom, rozhodli sme sa, že ponúkneme možnosť viacerým z vás a samotné hlasovanie tak predlžujeme až do 10. septembra 2018. Zapojte sa do hlasovania a vyhrajte vlajkový smartfón Huawei P20 Pro a ďalšie ceny!

Predĺženie hlasovania

V rámci hlasovania stačí odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok z prostredia zdravotných a komerčných poisťovní resp. ich online služieb. Takisto v ankete môžete napísať svoj pohľad na to, čo vám v rámci služieb vašej zdravotnej či komerčnej poisťovne chýba alebo čo by ste radi zmenili. Zapojením sa do hlasovania ste automaticky v hre aj o hlavnú výhru – smartfón Huawei P20 Pro.

Smartfón Huawei P20 Pro.

Smart Poisťovňa 2018 je už tretím ročníkom úspešnej ankety, kde hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu na trhu. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne. Hlasovanie prebieha priamo na samostatnom webe Smart Poisťovne. Ak chcete hlasovať, stačí kliknúť na tlačidlo umiestnené nižšie.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Smart Poisťovňa 2018: Sociálne siete ako náhrada call centier | POROVNANIE
Náš tip
Smart Poisťovňa 2018: Služby online klientskej zóny | POROVNANIE
31.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+