MojAndroid
Redakcia 2.8.2017

Smart Poisťovňa 2017 je už druhým ročníkom úspešnej ankety, kde vy, naši čitatelia, hlasujete za najatraktívnejšiu poisťovňu na trhu. Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

>>> Hlasujte v ankete a vyhrajte Huawei P10! <<<

Skvelé ceny za jediný hlas

Hlasovanie prebieha od 1. augusta do 31. augusta 2017. Hlasovať môžete práve jedenkrát, no už jedno hlasovanie vás zaraďuje do žrebovania o hlavnú cenu – vlajkovú loď Huawei P10. Ak sa vám nepodarí vyhrať hlavnú cenu, v žrebovaní budete môcť vyhrať aj licencie k navigáciám Sygic, takže víťazov bude hneď niekoľko.

Ocenené budú poisťovne aj hlasujúci

Okrem samotných víťazov spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne, a to v kategórii Zdravotná poisťovňa a Komerčná poisťovňa. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2017 a budeme o nich informovať aj na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba zapojiť sa do hlasovania a získať tak šancu na výhru vlajkovej lode Huawei P10!

2.8.2017
  • Peter

    jaka inteligentna anketa??? Mam otorene tretie okno a stale som sa nedostal k hlasovaniu…

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+