MojAndroid

Anketa Smart Poisťovňa 2017 je v plnom prúde. Hlasujete v nej za poisťovňu s najlepšími mobilnými funkciami, pričom vyhrať môžete špičkový smartfón Huawei P10 a mnohé ďalšie ceny. Aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, za ktorú poisťovňu hlasovať, pripravili sme si pre vás stručné porovnanie jednotlivých poisťovní na našom trhu. Dnes sa pozrieme na to, ktoré poisťovne na Slovensku vám umožňujú poistiť sa online a kde môžete cez internet nahlásiť poistné udalosti.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2017: Optimalizácia stránok poisťovní pre mobilné zariadenia | POROVNANIE

V prvej tabuľke sme porovnali poisťovne z hľadiska toho, či je na ich stránkach vôbec možné poistiť sa online. Môžeme skonštatovať, že väčšina slovenských poisťovní ponúka na svojich stránkach online sprievodcu alebo elektronický formulár, pomocou ktorého sa môžete poistiť bez problémov online. Samozrejme, ponuka jednotlivých služieb sa líši v závislosti od konkrétnej poisťovne, a tak sme ich zhrnuli v tabuľke.

>>> Hlasujte v ankete a vyhrajte Huawei P10! <<<

Následne sme sa pozreli na to, v ktorých poisťovniach je možné vybaviť poistnú udalosť online. Toto už nie je štandardná funkcia a ponúkajú ju iba niektoré poisťovne. Nájdu sa ale aj také a znovu tu nájdeme rozdiely v tom, v ktorej poisťovni je možné poistnú udalosť nahlásiť, sledovať jej stav a neskôr zobrazovať či upravovať poistné dokumenty.

* Cez aplikáciu ČSOB Asistent. ** Cez aplikáciu Onlia

Ako vidíte, rozdielov v online službách poisťovní je viac než dosť. Pri výbere poisťovne je vhodné zvážiť, ktoré z týchto služieb sú pre vás skutočne dôležité a bez ktorých si viete poistenie predstaviť. Ak máte ďalšie postrehy alebo názory, najlepšie spravíte, ak ich vyjadríte priamo v ankete Smart Poisťovňa 2017. Nielenže tak prispejete k hodnoteniu jednotlivých poisťovní, ale zároveň sa automaticky zapojíte do súťaže o špičkový smartfón Huawei P10 a ďalšie atraktívne ceny. Anketa trvá iba do konca augusta, tak neváhajte a hlasujte!

20.8.2017

+