MojAndroid

Anketa Smart Poisťovňa 2017 je v plnom prúde. Hlasujete v nej za poisťovňu s najlepšími mobilnými funkciami, pričom vyhrať môžete špičkový smartfón Huawei P10 a mnohé ďalšie ceny. Aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť, za ktorú poisťovňu hlasovať, pripravili sme si pre vás stručné porovnanie jednotlivých poisťovní na našom trhu. V poslednom porovnaní poisťovní na Slovensku sa pozrieme na to, či a ako využívajú mobilné aplikácie.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2017: Optimalizácia stránok poisťovní pre mobilné zariadenia | POROVNANIE

Náš tip
Smart Poisťovňa 2017: Poistenie a vybavenie poistnej udalosti online | POROVNANIE

Náš tip
Smart Poisťovňa 2017: Služby online klientskej zóny | POROVNANIE

Náš tip
Smart Poisťovňa 2017: Sociálne siete ako náhrada call centier | POROVNANIE

Dostupnosť a základné funkcie

Vytvorenie mobilnej aplikácie je záväzný krok, ktorý zatiaľ vykonala iba hŕstka poisťovní na našom trhu. Spomedzi zdravotných je to iba Dôvera, medzi komerčnými nájdeme viac poisťovní s aplikáciou. Ako obyčajne, aj tu platí, že sa líšia jednotlivými funkciami. My sme medzi tie základné zvolili správu účtu, platieb a osobných údajov a možnosť uzatvorenia poistenia.

Vybavenie poistnej udalosti a funkcie navyše

Všetky nami testované aplikácie ponúkajú minimálne zoznam dôležitých kontaktov. Poistnú udalosť si ale vybavíte cez aplikáciu iba v troch poisťovniach. Dôležitou súčasťou sú ale aj extra funkcie, vďaka ktorým sa aplikácie od seba odlišujú. Každá poisťovňa využíva svoju aplikáciu na iný balíček funkcií, no vo všetkých prípadoch platí, že ide o praktické pomôcky pre zákazníkov, ktoré môžu využívať v pohodlí svojho smartfónu.

>>> Hlasujte v ankete a vyhrajte Huawei P10! <<<

Je zrejmé, že väčšina poisťovní na našom trhu má v smere mobilných aplikácií čo doháňať. Tých skutočne užitočných, cez ktoré sa môžete aj poistiť či vybaviť poistnú udalosť, je iba niekoľko. Veríme ale, že v budúcnosti budú pribúdať ďalšie, z čoho budú výhody čerpať práve zákanzíci. Ak máte ďalšie postrehy alebo názory, najlepšie spravíte, ak ich vyjadríte priamo v ankete Smart Poisťovňa 2017. Nielenže tak prispejete k hodnoteniu jednotlivých poisťovní, ale zároveň sa automaticky zapojíte do súťaže o špičkový smartfón Huawei P10 a ďalšie atraktívne ceny. Anketa trvá iba do konca augusta, tak neváhajte a hlasujte!

31.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+