MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android Fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také.

Števo sa pýta…

Zdravím. Poradili by ste mi, prosím? Neviem sa rozhodnúť medzi Samsung Gear S2 alebo Gear Fit 2 Pro. Ide mi hlavne o prijatie notifikácií, meranie tepu a pár aplikácií. Nič viac. Ďakujem za každú radu.

Rozhodujú detaily

Dnes už medzi konkrétnymi inteligentnými náramkami a hodinkami nájdeme málo funkčných rozdielov. Takmer všetky zvládnu to, čo od nich Števo očakáva. Ak nemá žiadne iné konkrétne potreby, zrejme by sme sa v jeho prípade zamerali na iné faktory.

Tým prvým je určite cena. Nevieme, za akú cenu našiel tieto dva produkty na trhu teraz, no určite to zohráva dôležitú úlohu. Dnes už často nie je potrebné platiť stovky eur za niečo, čo môžeme mať v oveľa dostupnejšej forme.

Druhým veľmi dôležitým prvkom je výdrž batérie. Tú majú často oveľa lepšiu práve inteligentné náramky, ktoré majú menší displej a na jedno nabitie dokážu často fungovať oveľa dlhšie. Ak ste ešte nikdy nemali inteligentné hodinky alebo náramok, určite odporúčame najskôr zvoliť zariadenie s dlhšou výdržou. Možno ani netušíte, aké to dokáže byť otravné, keď musíte zariadenie nabíjať každý deň, dva či tri.

Samsung Gear S2

Určite by sme však zobrali do úvahy ešte jednu vlastnosť, a tou je dizajn. Inteligentné náramky nemusia byť nutne škaredé, no do diaľky kričia, že ide o takýto doplnok a často nie sú veľmi nenápadné. Naopak, inteligentné hodinky sú dizajnovo pomerne univerzálne a na rukách nebudú vôbec vytŕčať. Aj toto by sme pred kúpou určite zvážili a rozhodovali sa aj na základe týchto, možno na prvý pohľad menej dôležitých, vlastností.

Poradíme aj vám alebo môžete poradiť aj vy!

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

9.12.2018
Zdroj: AndroidForum.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+