MojAndroid

Po uvedení nového rozhrania Gmailu, spoločnosť Google na konferencii Google I/O oznámila ďalšiu novú funkciu pre Gmail. Funkcia s názvom Smart Compose bude pomáhať používateľom písať e-maily pomocou technológie strojového učenia.

Náš tip
Ako prejsť na nové Gmail rozhranie? | NÁVOD

Pomocou jediného tlačidla aktivujete auto-dopĺňanie

Smart Compose by mala používateľom počas písania e-mailu ponúkať návrhy o tom, čo by chceli napísať ďalej – podobne ako pri Google autocomplete.

Sundar Pichai, CEO spoločnosti Google, dnes na developerskej konferencii Google I/O stručne demonštroval technológiu. Ukázal, ako Smart Compose môže dokončiť vety tým, že navrhne možný text, bežné frázy, dokonca aj adresy! Sundar Pichai vysvetľuje:

Využívame strojové učenie, aby sme navrhovali frázy a texty pre dokončenie vašich e-mailov. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť potrebnú ikonu pre aktivovanie automatického dokončovania textu. Ja som pomocou Smart Compose poslal už mnoho e-mailov a bolo to skutočne skvelé.

Nová funkcionalita bude tento mesiac spustená pre všetkých používateľov Gmailu.

Zdroj: techcrunch

9.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+