MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk spúšťa už ôsmy ročník ankety Smart Banka. Ide o jedinečnú anketu, v ktorej v spolupráci s čitateľmi hľadáme banky s najlepším mobilným bankovníctvom a smart funkcionalitami na Slovensku. Ktorá banka pôsobiaca na Slovensku má podľa vás najlepšiu mobilnú aplikáciu?

Hlasovanie bolo predĺžené až do konca marca.  Za najviac “smart” banku môžete zahlasovať do 31. marca 2023. Zapojte sa do ankety aj v marci a vyhrajte smartfón v hodnote 1000 eur)

Ocenené budú banky, ale aj hlasujúci

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2023. Ocenené budú banky na prvých troch miestach a ani v tomto roku nebude chýbať Cena sympatie. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme výhercu nového smartfónu v hodnote až 1000 eur podľa vlastného výberu. Áno, presne tak. Sám výherca si zvolí, ktorý smartfón z aktuálnej trhovej ponuky mu najviac vyhovuje.

Počas jedného roka sa toho vo svete mobilného bankovníctva udeje naozaj veľa. Viaceré banky si uvedomili, že moderné a mobilné bankovníctvo majú k sebe bližšie, ako sa mohlo zdať v minulosti. Karty v poslednom období miešajú nielen veľké etablované banky, ale aj mladší hráči.

Neviete sa rozhodnúť? Porovnajte si banky

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií a po kliknutí na ktorúkoľvek z nich vidíte podrobný zoznam funkcií, ktoré klientom ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa používateľov najlepšia.

Smart Banka INDEX

Neoddeliteľnou súčasťou Smart Banky je Smart Banka INDEX – systém hodnotenia mobilných bankových aplikácií na základe informácií získaných od ich reálnych používateľov v ankete Smart Banka. Ide o živý systém, v ktorom sú zohľadnené všetky pozitívne aj negatívne skúsenosti a názory používateľov na jednotlivé bankové aplikácie.

Smart Banka INDEX bude v najnovšej podobe zverejnený po skončení hlasovania Smart Banka 2023, aby reflektoval aktuálny stav jednotlivých bankových aplikácií. Aj Váš hlas môže rozhodnúť a zamiešať celkové poradia. Preto neváhajte a hlasujte!

Výsledky budú zverejnené do konca apríla.

15.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+