MojAndroid

Plánujete si kúpiť novú vlajkovú loď o nej snívate? A čo tak ju vyhrať? Chceli by ste nový Samsung Galaxy S21, Huawei P40 Pro alebo napríklad Xiaomi Mi 11? Výber je len na vás.

Súťaž Smart Banka 2020 powered by Payout už pomaly končí. Dnes je posledný deň, kedy môžete zahlasovať za najlepšiu slovenskú bankovú aplikáciu a vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v cene do 1000 eur.

Hlasovanie prebiehalo od 19. januára a končí dnes o polnoci. Môžete to byť práve vy, kto rozhodne o tom, ktorá banková aplikácia je na Slovensku najlepšia.

Samsung Galaxy S21+
Samsung Galaxy S21+ | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Pomáhame vám rozhodnúť sa

V rámci ankety sme si pre vás pripravili sériu článkov, v ktorých vysvetľujeme jednotlivé funkcionality bankových aplikácií, aby ste sa vedeli lepšie rozhodnúť, ktorej dáte svoj hlas:

V rámci ankety sme si taktiež podrobnejšie predstavili bankové aplikácie konkrétnych bánk:

Bankové aplikácie v Huawei AppGallery

V rámci ankety sme samozrejme nezabudli ani na používateľov Huawei smartfónov bez Google služieb, ktorých je postupne stále viac a viac. Slovenské banky si uvedomujú, absencia aplikácie v obchode Huawei AppGallery by spôsobila odliv klientov ku konkurencii, ktorá svoju aplikáciu v tomto obchode ponúka. Bankovým aplikáciám v obchode Huawei AppGallery sme sa venovali podrobne v nasledujúcich článkoch:

Ocenené budú banky aj hlasujúci

Najlepšie banky získajú ocenenie Smart Banka 2020Oceníme banky na prvých troch miestach podľa verejného hlasovania. Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme výhercu nového smartfónu v hodnote až 1000 eur.

Smart Banka 2020 výhra
Zdroj: Redakcia MôjAndroid.sk

15.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+