MojAndroid

Slováci patria medzi národy, ktoré sú v technológiách veľmi zbehlé. To sa týka aj bankovníctva a dobrá mobilná aplikácia banky je pre moderného Slováka rozhodne jedným z parametrov, ktorým sa riadi pri výbere banky, v ktorej si založí účet. Cieľom ankety Smart Banka 2016 je nájsť najlepšiu bankovú mobilnú aplikáciu na Slovensku.

Náš tip
Smart Banka 2016: Pomôžte vybrať najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte | VIDEO

Okrem hlasovania za najlepšiu aplikáciu však hlasujúci vo verejnom hlasovaní hodnotia aj jej funkcie, prípadne to, čo im v aplikáciách bánk najviac chýba. Od spustenia hlasovania v tejto ankete ubehli 3 týždne, a tak sa nachádzame v jeho polovici. Rozhodli sme sa preto, že vám prinesieme krátky prehľad o tom, ako vyzerajú predbežné výsledky ankety.

Rekord v počte hlasov

Hoci sme len v polovici hlasovania a používatelia môžu v ankete Smart Banka 2016 hlasovať za svoju obľúbenú bankovú aplikáciu až do konca februára, už teraz sme zaznamenali rekordný počet hlasov v pomere k času, ktorý je táto anketa spustená. Do dnešného dňa hlasovalo v ankete Smart Banka 2016 až 8 392 ľudí, zatiaľ čo minulý rok hlasovalo za celé obdobie ankety 8 897 hlasujúcich. Očakávame tak, že na konci hlasovania bude počet hlasov prevyšovať minuloročné výsledky a dočkáme sa nového rekordu v počte hlasov!

TOP bankové aplikácie na Slovensku

Okrem počtu hlasov sme sa rozhodli zverejniť aj zoznam najlepsích bankových aplikácií na Slovensku podľa priebežného hlasovania. Aby sme vám neprezradili aj to, čo nechceme, tak zverejníme len TOP 5 aplikácií, zoradených abecedne, bez počtu hlasov, ktoré získali. Vy tak budete vedieť, či sa vaša banka nachádza medzi 5 najlepšími alebo by ste za ňu mali hlasovať a podporiť ju v boji s konkurentmi.

TOP 5 bankových aplikácií podľa priebežného hlasovania (zoradené abecedne): 

  • ČSOB SmartBanking
  • mBank SK
  • Slovenská Sporiteľňa (Účty)
  • Tatra Banka
  • VÚB Mobil Banking

Poznáte mobilnú aplikáciu vašej banky?

Doteraz sme vám bližšie predstavili niektoré z aplikácií, ktoré bojujú o vaše sympatie v ankete Smart Banka 2016. Detailne sme opísali aplikácie Tatra banka, UniCredit SmartBanking, mBank a OTP Banka. Spolu s partnerom ankety – spoločnosťou ESET – sme upozornili aj na bezpečnostné nedostatky bankových aplikácií a možné riziká pri ich používaní. Okrem toho sme urobili aj prieskum medzi slovenskými bankami a zistili sme, že priemerný Slovák mesačne pošle cez mobilnú aplikáciu banky v priemere viac ako 365 EUR a cez internet banking až viac ako 2 500 EUR!

banky-karta-titulka

Hlasujte a vyhrajte Huawei Mate 9 a ďalšie ceny!

Ak ste ešte nehlasovali v ankete SmartBanka.sk, tak by ste to mali rozhodne urobiť! Hlasovanie vám nezaberie viac ako niekoľko minút a odpovedaním na všetky otázky v ankete sa automaticky zapojíte do žrebovania o úplne nový smartfón Huawei Mate 9! Okrem smartfónu Huawei Mate 9 je hlasujúci automaticky zapojený aj do žrebovania o ďalšie hodnotné ceny – menovite licenciu ESET Family Security Pack a 3 licencie ESET Mobile Security. Prejdite na webstránku SmartBanka.sk, kde sa o tejto ankete dozviete viac.

hlasovat-tlacidlo-smart-banka-2016

8.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+