MojAndroid

Pred pár dňami sme spustili 2.ročník ankety Smart Banka, kde medzi sebou súťaží 11 mobilných aplikácií bánk, ktoré pôsobia na Slovensku. K prihláseným aplikáciám patrí tento raz ČSOB, Fio banka, mBank, OTP Banka, Prima banka, Sberbank, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, UniCredit banka, VÚB a Zuno. Do súťaže sú tieto banky zapojené svojou hlavnou aplikáciou, aj keď ponúkajú v obchodoch s aplikáciami často aj viacero aplikácií. Všetky aplikácie môžete vyhľadať a detailne si prezrieť na podstránke ankety. A nechýba tu ani porovnanie funkcií bankových aplikácií.

hlasovat-tlacidlo-smart-banka-2016

Hlasovanie a hlavná cena Mate 9

Hlasovať v ankete môžete na stránke SmartBanka.sk. Obsahuje 13 jednoduchých otázok a tým, že na ne odpoviete, sa zapojíte do žrebovania o niekoľko zaujímavých vecných cien. Tou hlavnou je úplne nový smartfón Huawei Mate 9 a k ďalším cenám patrí jedna licencia ESET Family Security Pack a 3 licencie ESET Mobile Security. Do žrebovania sú zapojení všetci hlasujúci, ktorí korektne vyplnia hlasovací formulár a správne zadajú svoje osobné údaje.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ocenené budú banky na prvých 3 miestach podľa verejného hlasovania. Najlepšie banky dostanú ocenenie Smart Banka 2016, ktoré môžu použiť pri marketingovej komunikácií.

Dôležité termíny a informácie

Hlasovanie Smart banka prebieha od 15. januára 2017 do 28. februára 2017 na webe SmartBanka.sk. Hlasujúci môžu zahlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Banky, ktoré zvíťazia i výhercov vecných cien vyhlásime na stránkach SmartBanka.sk, MojAndroid.sk, MojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2017. Kompletné podmienky súťaže nájdete tak isto na webe SmartBanka.sk.

+