MojAndroid

Prvý ročník ankety Smart Banka 2015 – súťaž o najlepšie bankové aplikácie na Slovensku, je tu! Odborná redakcia vyhodnotí najlepšie mobilné bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom banka ponúka. Hlasovať môžu aj používatelia bankových aplikácií, ktorí vyberú najobľúbenejšie aplikácií a ich nové funkcie. Hlasovanie prebieha od 14. februára 2016 do 28. februára 2016 13. marca 2016 na stránke www.SmartBanka.sk. Vy tak máta viac času na to, aby ste zahlasovali za vašu obľúbenú bankovú aplikáciu a vyhrali zaujímavú cenu!

Ocenené budú banky aj hlasujúci

Zo všetkých hlasujúcich budú vyžrebovaní výhercovia, ktorí si odnesú hodnotné ceny. Hlavná výhra je nový smartfón Lenovo Vibe X3, pre ďalších piatich hlasujúcich sú pripravené navigácie Sygic GPS Navigation v hodnote 80 EUR. Víťazná banka bude navyše ocenená certifikátom Smart banka 2015.

smartbanka-vyhry-hlasujuci

Hlasovanie na SmartBanka.sk

Hlasovanie za najlepšiu bankovú aplikáciu pre smartfóny a tablety je veľmi jednoduché. Stačí navštíviť web www.smartbanka.sk/hlasovanie a odpovedať na 9 jednoduchých otázok. Hlasovanie potvrdíte vašim e-mailom a všetko je hotové. O jednotlivých bankových aplikáciách si môžete prečítať viac aj v samostatných článkoch v sekcii hlasovanie. Ešte raz pripomíname, že hlasujúci môžu vyhrať hlavnú cenu Lenovo Vibe X3 alebo jednu z 5 navigácií Sygic GPS Navigation v hodnote 80 EUR!

smart-banka-button

Všetky podmienky súťaže nájdete na stránke www.SmartBanka.sk/podmienky-sutaze.

3.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+