MojAndroid

Služba Spotify, ktorá slúži na streamovanie hudby, sa snaží posilniť svoju pozíciu voči konkurencii v podobe Apple Music, Youtube Music, Pandore alebo Deezeru. Z toho dôvodu neustále vylepšuje funkcie svojej mobilnej aj desktopovej aplikácie. Zároveň s tým prináša svojim verným ale aj budúcim zákazníkom rôzne formy zliav predplatného Premium účtu. Najnovšia forma predplatného s názvom Premium Duo, ktorú testuje, by mohla potešiť hlavne partnerské dvojice. Aj jej reklamný slogan tvrdí, že je najvýhodnejšia pre dvojice pod jednou strechou.

Cena predplatného by mala byť 12,49 EUR (14 dolárov), čo by malo byť pre dvojicu výhodnejšie než platiť dva klasické Premium účty alebo kupovať celý rodinný balík pre 5 osôb v testovaných krajinách.  Nevýhodnejšie to bude len v prípade študentov, ktorí využívajú lacnejšiu formu predplatného pre študentov. Cena Premium Duo balíčku pre slovenský trh zatiaľ nieje známa. Novinka je zatiaľ v testovacej fáze v Kolumbii, Čile, Dánsku, Írsku a Poľsku a nie je známe, keď bude nasadená do plnej prevádzky. Švédska  spoločnosť Spotify AB, ktorá za službou stojí, si od Premium Duo sľubuje hlavne prilákanie nových zákazníkov a zvýšenie príjmov.

29.3.2019
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+