MojAndroid

Spoločnosť Google je jednoznačne jednou z najúspešnejších spoločností posledných 20 rokov, ak nie úplne najúspešnejšou. Nie všetky kroky jej ale vždy vyjdú. Veľa jej akvizícií aj vlastných projektov už skrachovalo a skončilo. Nedávno bol oznámený koniec sociálnej siete Google+, ktorá sa roky snažila neúspešne konkurovať populárnemu Facebooku. Aby toho nebolo malo, tak by podľa zákulisných informácií mala o pár rokov skončiť aj komunikačná služba Hangouts. Okrem toho by podľa ďalších informácií priamo od zamestnancov Googlu mala čoskoro skončiť aj ďalšia ešte mladšia komunikačná služba Google Allo.

Malo by sa tak stať v marci budúceho roku. Správa prichádza osem mesiacov potom, čo bolo oznámené zastavenie investícií do tejto služby. Používatelia Google Allo sa často sťažovali na neodosielanie správy alebo nefungujúcu zálohu dát. Dôvodom by mohlo byť aj presunutie väčšiny zamestnancov k aplikácii Android Messages, ktorá by mala byť pre Google primárnou aplikáciou pre textovú komunikáciu. Pre videohovory si Google necháva službu Google Duo. Využili ste niekedy aplikáciu Google Allo? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Google vydal decembrové aktualizácie pre Pixely. Údajne sa dočkáme optimalizácie výkonu
11.12.2018
Zdroj: liliputing

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+