MojAndroid

Amazon Music Unlimited, hudobná služba spoločnosti Amazon, oznámila rozšírenie aplikácie do ďalších 28 krajín vrátane Slovenska. Služba ponúka viac než 40 miliónov skladieb, tisíce playlistov a hudobných staníc pre milióny nových poslucháčov po celom svete.

Amazon Music Unlimited už aj na Slovensku!

Noví zákazníci môžu začať s neobmedzeným a bezplatným počúvaním noviniek z hudobných rebríčkov, ktoré zahŕňajú interpretov ako Katy Perry, J Balvin, Luis Fonsi, Post Malone a mnoho ďalších na Amazon Music Unlimited vďaka aplikácií Amazon Music, ktorá je dostupná pre iOS, Android a ďalšie platformy.

Náš tip
Amazon predstavil nový vodeodolný Kindle Oasis

Zároveň sa dnešným dňom začína do týchto krajín doručovať Amazon Echo. Zákazníkom, ktorí si ho objednajú na www.amazon.com/echo, umožní zažiť jednoduchosť ovládania Amazon Music Unlimited vďaka virtuálnej asistentke Alexa.

Hudba odjakživa spájala ľudí a vďaka Amazon Music Unlimited dávame poslucháčom prístup do skvelého zoznamu s hlasovým ovládaním prostredníctvom našej Alexy, povedal Steve Boom, viceprezident spoločnosti Amazon Music. Dnešné oznámenie je pre službu Amazon Music Unlimited a našich zákazníkov dôležitým míľnikom. Hudobným fanúšikom po celom svete ponúkame úplne nový spôsob počúvania pesničiek od ich obľúbených interpretov aj playlistov zostavených našimi hudobnými expertmi.”

Najlepšia súčasná hudba presne na mieru

Užívatelia si môžu okrem týždenných noviniek vychutnať neobmedzené, reklamami neprerušované počúvanie hudby. K dispozícii sú tisícky playlistov a hudobných staníc, kde nájdu širokú škálu umelcov a žánrov. Špeciálne Amazon Music playlisty “The Twenty” a “Introducing” neustále prinášajú nové skladby, ktoré vyberajú experti v Amazon Music. “The Twenty” playlist Amazon Music Unlimited je neustále aktualizovaný zoznam 20-tich najpopulárnejších svetových hitov. Užívatelia si môžu vyberať z vytvorených playlistov, vytvoriť si vlastný alebo si môžu nájsť nový obľúbený playlist v aplikácii Amazon Music alebo cez Web Player.

Krajiny a ceny

Služba Amazon Music Unlimited je dostupná v troch rôznych verziách s cenami prispôsobenými jednotlivým krajinám. Pôjde o cenové rozpätie v hodnote približne 2,49€ – 9,99€. Zoznam konkrétnych balíčkov nájdete aj na oficiálnej stránke Amazon Music. 

Echo Plan je exkluzívny balíček služieb, ktorý ponúka za najnižšiu cenu prístup ku kompletnému hudobnému katalógu Amazon Music Unlimited, ktorý môžete počúvať na jednom zariadení Echo Dot, Echo alebo Echo Plus. Individual Plan umožňuje počúvať hudbu súčasne až na 10 zariadeniach. Balíček Family Plan sprístupňuje službu naraz až 6 členom rodiny.

Zoznam nových krajín

  • Argentína, Belgicko, Bolívia, Bulharsko, Čile, Kolumbia, Kostarika, Cyprus, Česko, Dominikánska republika, Ekvádor
  • Salvádor, Estónsko, Fínsko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko
  • Malta, Holandsko, Panama, Peru, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Švédsko, Uruguaj

Zdroj: tlačová správa

9.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+