MojAndroid

Či už káblové alebo bezdrôtové slúchadlá patria medzi najobľúbenejšie príslušenstvo k smartfónom. Prostredníctvom nich môžete hudbu počúvať vo vyššej kvalite ako zo samotného reproduktoru telefónu a výhodou je aj súkromie. Vaše obľúbené playlisty si tak môžete vypočuť na cestách, v MHD, pri prechádzke, ale aj doma.

Náš tip
Toto sú najlepšie smartfóny v pomere cena/výkon pre rok 2020

Koss Porta Pro: Overená klasika

koss-porta-pro

Kto by nepoznal tieto legendárne slúchadlá? Stála patria medzi najobľúbenejšie, za čo vďačia skvelému pomeru výkon/cena.Unikátny dizajn prešiel vývojom niekoľkých rokov. Prvý model týchto slúchadiel uzrel svetlo sveta už v roku 1984 a odvtedy prinášajú kvalitnú reprodukciu zvuku a pohodlie pri nosení. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 15 až 25 000 Hz. Sú ideálne aj na dlhodobé počúvanie, teda na cestovanie alebo pri práci.

Marshall Major II: Kvalitný zvuk

marshall-major-II

Značka Marshall má vynikajúce meno nielen medzi hudobníkmi, ale aj fanúšikmi dobrej hudby. Druhá generácia obľúbených slúchadiel prináša vylepšenia nielen v oblasti ergonómie. Odnímateľný kábel a 3,5 mm vstupy na oboch stranách umožnia vybrať si stranu podľa vlastnej preferencie na pripojenie kábla. Rovnako umožnia zdieľať hudbu s vašimi priateľmi. Integrovaný mikrofón s ovládaním umožňuje uskutočňovať hovory a prepínať skladby bez nutnosti vybrať smartfón z vášho vrecka. Nová generácia prináša hlbšie basy a čistejšie výšky.

Sony WH-1000XM3: Skvelé potlačenie hluku

sony-wh-1000-xm3

Aktívne potláčanie zvuku a možnosť regulácie okolitých ruchov, poskytuje ničím nerušený hudobný zážitok. Vysoká kvalita prenášaného zvuku a pohodlný dizajn slúchadiel ich predurčuje na používanie v lietadle, aute alebo inej forme cestovania. Rovnako ich oceníte aj pri práci v open space kancelárií. Batéria vydrží 30 hodín počúvania a len 10 minútové nabíjanie vám poskytne až 5 hodín ďalšej výdrže.

Razer Nari Ultimate: Ideálne pre hráčov

razer-nari-ultimate

Doprajte si dokonalý herný zážitok s novými slúchadlami Razer Nari Ultimate. Pohodlné slúchadlá, s ktorými môžete počúvať hudbu niekoľko hodín v úplnom pohodlí. Výdrž batérie až 24 hodín a jednoduché nabíjanie ocení každý skutočný hráč. Slúchadlá majú integrované ovládanie hlasitosti. Uzavretý dizajn ponúka izoláciu od okolitých ruchov. Mikrofón zabezpečí vysokú kvalitu pri komunikácií s vašimi spoluhráčmi.

Jabra Evolve 40 Duo: Výborná aj na telefonovanie

jabra-evolve-40-duo

Zabezpečte si kvalitný zvukový prenos pri práci, alebo inšpiratívnu hudbu so slúchadlami Jabra Evolve 40 Duo. Tieto slúchadlá sú ako stvorené na prácu z domu. Či už na vybavovanie telefonátov alebo účasti na mítingoch, či telefonických konferenciách. Počúvanie hudby môžete prerušiť a prijať hovor prostredníctvom Skype for Bussiness alebo Lync PC. Slúchadlá obsahujú funkciu JICT (Jabra Intelligent Call Transfer), vďaka ktorej môžete hovor presmerovať na váš inteligentný telefón.

Xiaomi Mi AirDots: Pre menej náročných sa super cenu

Xiaomi-Mi-Airdots

Spoločnosť Xiaomi už dlhodobo prináša cenovo dostupné a kvalitné výrobky. Inak tomu nie je ani pri slúchadlách Xiaomi Mi AirDots. Skutočne bezdrôtové slúchadlá, ktoré využijete pri práci, cvičení alebo vybavovaní telefonátov. Výborne padnú do ucha a vďaka ich nízkej váhe ich v ušiach ani nebudete cítiť. Elegantná krabička, ktorá slúži ako nabíjacia stanica, sa zmestí do vrecka alebo tašky a nezaberie takmer žiadne miesto. Pri maximálnom výkone vydržia hrať nepretržite až 4 hodiny.

27.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+