MojAndroid

Slovenské banky neustále pracujú na pridávanie rôznych smart funkcionalít. Či už do svojich aplikácií alebo aj mimo ne. Slovenská sporiteľňa teraz oznámila ďalšiu veľkú novinku. Na výber hotovosti z bankomatu už nepotrebujete mať pri sebe plastovú kartu. Stačí len smartfón s aplikáciou George a internetové pripojenie.

Výber hotovosti z bankomatu v SLSP už funguje aj prostredníctvom mobilu a aplikácie George. Je to veľmi jednoduché, stačia na to len tri základné kroky. V aplikácii si zvolíte účet a sumu, ktorú chcete vytiahnuť. Následne prídete k bankomatu, naťukáte doň vygenerovaný kód a peniaze si vyberiete.

Podrobný návod, ako vybrať peniaze z bankomatu pomocou smartfónu:

  1. Prihláste sa do aplikácie George, vyberte účet a v jeho detaile zvoľte Funkcie. Následne prejdite na Výber z bankomatu mobilom.
  2. Zadajte sumu, ktorú chcete vybrať.
  3. Skontrolujte zadané hodnoty a kliknite na Pokračovať.
  4. Kliknite na Podpísať a potvrďte zadanie na výber peňazí cez mToken.
  5. Po overení transakcie kliknite na Ďalej pre zobrazenie kódu.
  6. Hotovo, kód je platný 15 minút, počas ktorého ho je potrebné zadať do bankomatu, ktorý vám vydá hotovosť.

Následný postup pri bankomate je veľmi jednoduchý. Najskôr kliknete na ľubovoľné označené tlačidlo a zadáte kód zobrazený v mobile. Potom stačí už len kliknúť na “Potvrdiť.” Bankomat overí platnosť kódu, zobrazí sumu a ak všetko sedí, opäť stlačíte tlačidlo Potvrdiť. Bankomat vám vydá peniaze.

Jednorazovo je možné vybrať maximálne 200 eur, denný limit na výber z bankomatu mobilom je nastavený na 500 eur. Počas jedného mesiaca je možné mobilom vybrať maximálne 3 000 eur a urobiť môžete maximálne 30 výberov.

Náš tip
Smart Banka 2023: poznáme najlepšiu bankovú aplikáciu. Padol rekord aj v počte hlasujúcich

18.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+