MojAndroid

Prinášame vám druhý aktuálny výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

SuperFaktúra

SuperFaktúra je riešením pre živnostníkov a malé firmy, ktoré hľadajú jednoduchý online ekonomický systém. Okrem faktúr v nej možete vystavovať aj cenové ponuky, objednávky, dodacie listy, … Mobilná verzia, prepojená na komplexnú webovú aplikáciu, vám poskytne možnosť rýchleho vystavenia dokladu, zaevidovania nákladu a zobrazí prehľady Vášho podnikania.

Verzia: 1.0.80
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.80
Aktuálna cena: Zdarma

Nepanikár – Pomoc pri depresii či panike

Ak máte depresiu, trpíte úskosťou alebo si chcete ublížiť, táto aplikácia vám bude chcieť pomôcť. Obsahuje 5 základných modulov. Podľa vašej aktuálnej nálady si zvolíte ten správny a aplikácia sa bude snažiť dostať vás do normálneho stavu.

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Super Maze World (Super Bludisko)

Hra je platformovka a je hlavne o pamäti a tak trochu o logike. Ak sa chcete dostať do ďalšieho levelu, musíte nájsť kľúčik a vrátiť sa ku dverám. Viditeľná je iba časť bludiska, ale ak použijete zoom, uvidíte toho omnoho viac. Otravné prekážky v labyrinte robia hru omnoho ťažšou ako si dokážete predstaviť. Nebojte sa, hrdina má aj štít proti prekážkam.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (06/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (06/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
10.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+