MojAndroid

Každoročne pripravujeme veľkú anketu 4ka Android Code, v ktorej oceňujeme tie najlepšie slovenské aplikácie. Aplikácie sú rozdelené do viacerých kategórií a o konečnom poradí rozhodujete vy – naši čitatelia. Každý mesiac vyberieme niekoľko nových slovenských aplikácií a víťaz z hlasovania sa dostane priamo do konečného výberu. Toto je výber za jún 2020.

slovenské aplikácie

Blyss – Slovenské aplikácie

Blyss je inteligentná peňaženka pre všetky vaše vernostné karty, kupóny, poukážky, zľavy a ďalšie. Vylepšite svoje zážitky z nakupovania výhodami online nakupovania do sveta offline obchodov.

Už vás nebaví veľa plastových kariet a lacných papierových kupónov po celej peňaženke a vreckách? Máme pre vás riešenie! Vďaka aplikácii Blyss môžete mať všetky karty, ktoré ste kedy dostali na jednom mieste vo vašom telefóne. Či už je to vernostná karta pre potraviny, sezónna zľava z vašej obľúbenej kaviarne alebo jednorazový predajný kupón pre obchod s oblečením, Blyss má všetko.

Máte radi nákupnú turistiku? Vďaka aplikácii Blyss budete vždy na cestách s najnovšími obchodmi a predajňami z vašich obľúbených značiek ako aj s obchodmi, o ktorých ste nikdy nepočuli. Blyss sa učí, čo sa vám páči a čo nie. Vždy má tie najlepšie ponuky šité na mieru pre vás na celom svete. Ako je to možné?

Aplikácia Blyss sa učí, aké ponuky a kupóny máte radi a ktoré sa vám nepáčia. Na základe toho vám aplikácia vie ponúknuť iba najrelevantnejšie kupóny šité podľa vašich predstáv.

Blyss
Blyss
Developer: Blyss s.r.o.
Price: Free
  • Blyss Screenshot
  • Blyss Screenshot
  • Blyss Screenshot

getFarmer – Slovenské aplikácie

getFarmer je prvá bezplatná mobilná aplikácia spájajúca lokálnych slovenských farmárov a pestovateľov zdravých BIO produktov

Aplikácia ponúka:
– intuitívne spravovanie produktov pre farmárov
– vyhľadanie farmára na základe jeho polohy resp. produktov, ktoré ponúka
– zobrazenie farmárov na mape v rámci daného regiónu
– možnosť kontaktovať farmára cez volanie alebo email
– GPS navigáciu k vybranému farmárovi

getFarmer
getFarmer
Developer: localhost s.r.o.
Price: Free
  • getFarmer Screenshot
  • getFarmer Screenshot
  • getFarmer Screenshot
  • getFarmer Screenshot

Kedy na Ryby – Slovenské aplikácie

Kedy na ryby je praktickým poradcom pre každého rybára, ktorý vie, že úlovok nie je iba otázka šťastia.Na základe údajov o polohe, počasí, ročnom období a ďalších, je vypočítaná predpoveď aktivity sladkovodných rýb a podmienok ich lovu.

Vlastnosti:
– Predpoveď podmienok pre lov: kapor, amur, zubáč, šťuka, sumec, ostriež, ostračka, pleskáč, slnečnice, mrena, lieň, pstruh, karas, lipeň, podustva, úhor
– Predpoveď všeobecnej aktivity rýb
– Predpoveď počasia, tlaku, vetra atď.
– Aktuálna fáza mesiaca

Toto je len predpoveď, predpoveď v aplikácii nie je garanciou úlovku.
– iba sladkovodný rybolov
– aplikácia poskytuje predpoveď pre všetky podporované ryby, bez ohľadu na ich výskyt

S Premium členstvom získate polročné predplatné pre:
– Hodinové predpovede pre dnešok a zajtrajšok
– Denné predpovede na nasledujúcich 5 dní
– Zdieľajte svoje uložené miesta
Predpovede zahŕňajú podmienky lovu a aktivitu rýb

Najlepšie slovenské aplikácie (06/2020): Nominácie na 4ka Android Code 2020

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2020 na konci roka.

Anketa: Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (05/2020)

  • Blyss (47%, 8 hlasujúcich)
  • getFarmer (35%, 6 hlasujúcich)
  • Kedy na Ryby (18%, 3 hlasujúcich)

Celkový počet hlasujúcich: 17

Loading ... Loading ...
15.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+