MojAndroid

Každoročne pripravujeme veľkú anketu 4ka Android Code, v ktorej oceňujeme tie najlepšie slovenské aplikácie. Aplikácie sú rozdelené do viacerých kategórií a o konečnom poradí rozhodujete vy – naši čitatelia. Každý mesiac vyberieme niekoľko nových slovenských aplikácií a víťaz z hlasovania sa dostane priamo do konečného výberu. Toto je výber za august 2022.

Spoznaj svoj kraj

Slovensko má najväčší počet hradov a zámkov na obyvateľa na svete. Máme tu viac ako 6 000 jaskýň. Kostolík, ktorý je stredom Európy. Prvú rezerváciu ľudovej architektúry na svete či celosvetovo najväčší drevený oltár aj najdlhší most s celodrevenou konštrukciou v Európe. Naša krajina je skrátka plná miest, ktoré stojí za to navštíviť. Bohužiaľ, často o nich nevieme aj napriek tomu, že sa nachádzajú len kúsok od nás.

Rozhodli sme sa zmeniť to. Posledné dva roky sme pripravovali projekt Spoznaj svoj kraj, v ktorom sme zozbierali viac ako 800 významných pamiatok z celej krajiny. Už dnes môžete sledovať náš novovytvorený instagramový profil, vďaka ktorému budete mať prístup k tomu najzaujímavejšiemu, čo na Slovensku máme, priamo na sociálnych sieťach.

V tejto aplikácii nájdete všetky miesta prehľadne rozkategorizované a umiestnené na mape spolu s fotografiami a všetkým, čo o nich potrebujete vedieť. Za ich navštevovanie budete môcť získavať body a za tie následne hodnotné ceny.

Slovensko má potenciál, ktorý spoločne môžeme využiť 🇸🇰

Spoznaj svoj kraj
Spoznaj svoj kraj
Developer: Mladí, o.z.
Price: Free
 • Spoznaj svoj kraj Screenshot
 • Spoznaj svoj kraj Screenshot
 • Spoznaj svoj kraj Screenshot
 • Spoznaj svoj kraj Screenshot

Odchyť to

Nestihol si si kúpiť lístok domov na víkend? Alebo len chceš lepšiu triedu, ktorá je žiaľ vypredaná? Nezúfaj! Presne pre teba je tu aplikácia Odchyť to. Stačí si v nej vyhľadať žiadaný spoj a môžeš si vybrať, koľko lístkov v akej triede by si potreboval. Aplikácia ťa automaticky upozorní, ak sa tieto miesta uvoľnia.

Chceš vedieť, aké je meškanie tvojho vlaku, a nechceš stále kontrolovať webové stránky? Ani v tomto ťa Odchyť to nenechá samého! Môžeš si zvoliť sledovať akúkoľvek trasu, a aplikácia ťa upozorní na jej meškanie.

Odchyť to
Odchyť to
Developer: PragueApps
Price: Free
 • Odchyť to Screenshot
 • Odchyť to Screenshot
 • Odchyť to Screenshot
 • Odchyť to Screenshot
 • Odchyť to Screenshot
 • Odchyť to Screenshot
 • Odchyť to Screenshot

Najlepšie slovenské aplikácie (/2022): Nominácie 4ka Android Code 2022

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2022 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (8/2022)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

23.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+