MojAndroid

Prinášame vám druhý aktuálny výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Sea Port

Simulátor lodí. Zostavte si svoje vlastné mesto na ostrove a staňte sa námorným magnátom. Stavajte budovy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ. Tak čo? Zvládnete to?

Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.37
Aktuálna cena: Zdarma

Car Puzzler

Logická hra, v ktorej musíte dostať všetky autá do cieľa. Rôzne levely sa líšia pravidlami a celkovo komplexnosťou. V hre sa nachádza až 60 levelov a na ich dokončenie sa poriadne zapotíte. Cieľ je jasný – poraziť všetkých naokolo.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

SlovnaftBajk

Aplikácia, ktorá obslúži bikesharing v Bratislave. Nájdete v nej mapu mesta s jednotlivými stojanmi a počtom bicyklov, ktoré sa na nich nachádzajú. Okrem toho si v nej môžete kompletne spravovať svoj účet.

Verzia: 1.2.16
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.16
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (08/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (08/2019) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
11.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+