MojAndroid

Slovenská sporiteľňa predstavila aktualizované verzie svojich aplikácií Platby a Účty. Tie neprešli len zmenou grafického dizajnu, ale funkčnými zmenami, ktoré majú uľahčiť ovládanie. Novinkou je všade dostupné bočné menu, ktoré umožňuje rýchlejšiu a jednoduchšiu prácu s aplikáciami a prepínanie medzi nimi. Aplikácie sú prispôsobené aj pre väčšie obrazovky smartfónov, na ktorých sa zobrazuje viac informácií. Banka bude aj naďalej podporovať koncept dvoch mobilných bankových aplikácií: pasívnej aplikácie Účty a aktívnej aplikácie Platby. Ďalšie dve bankové aplikácie (Lokátor, Termíny) postupne zapracuje do týchto dvoch aplikácií.

S aplikáciou Účty je možné mať okamžitý a jednoduchý prehľad o stave a pohyboch peňazí na všetkých účtoch, úveroch, kreditných kartách, či sporeniach v banke. K detailnému prehľadu má klient možnosť pridávať si aj vlastné obrázky kontaktov. Tiež sa mu automaticky zobrazujú logá vybraných obchodov, v ktorých nakupoval. Prehľad o svojich výdavkoch má aj vďaka automatickému zoskupovaniu transakcií podľa obchodníka (resp. príjemcu platby) či možnosti fulltextového vyhľadávania medzi jednotlivými platbami. Na prihlásenie sa do aplikácie stačí štvormiestny PIN, ktorý sa nastavuje pri prvom prihlásení.

Verzia: 3.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia Platby umožňuje jednoducho a rýchlo posielať peniaze iba prostredníctvom smartfónu. Klient si môže vybrať, či chce poslať štandardnú platbu vypísaním čísla účtu alebo si príjemcu nájde vo svojom zozname. Ďalšou možnosťou je poslať platbu na mobil, teda na mobilné telefónne číslo príjemcu, ktoré stačí vybrať z kontaktov v telefóne. Aplikácia umožňuje platiť aj jednoduchým skenovaním čiarového kódu poštových poukážok či QR kódov spoločnosti PAY bySquare na faktúrach. Tiež slúži na zadávanie a zmeny trvalých platobných príkazov či dobíjanie kreditu u mobilných operátorov. Je chránená štvormiestnym PINom, ktorý je v prípade, že klient využíva aj aplikácia Účty, rovnaký. Pri prepínaní sa medzi aplikáciami nie je nutné opätovné zadávanie tohto PINu.

Verzia: 3.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

17.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+