MojAndroid

Anketa Smart Banka 2018 je na konci a my sme spoznali banky s najlepším mobilným bankovníctvom na Slovensku. Skokanom roka sa stala a zároveň Cenu sympatie získava Slovenská sporiteľňa. Veľkému úspechu a obľube medzi Slovákmi vďačí najmä novému inteligentnému bankovníctvu George.

TIP: Ak potrebujete poradiť, pozrite si náš návod: SLSP George prihlásenie krok za krokom.

Rok 2018 v znamení George-a

Iba máloktorá banka v roku 2018 priniesla vo svojom mobilnom bankovníctve takú veľkú zmenu, ako práve Slovenská sporiteľňa. Pôvodné mobilné aplikácie a aj pôvodné internetové bankovníctvo vystriedal George – nová inteligentná platforma pre správu financií z akéhokoľvek zariadenia. “Rok 2018 bol pre Georgea fantastický. V priebehu niekoľkých mesiacov sa stal najznámejším internetbankingom na trhu a dlhodobo sa drží medzi najsťahovanejšími bankovými aplikáciami v obchodoch s aplikáciami. Počet používateľov Georgea atakuje hranicu trištvrte milióna klientov, vďaka čomu Slovenská sporiteľňa určuje trendy v digitálnom bankovníctve na Slovensku. Rovnako sa nám vďaka Georgeovi podarilo za rok zdvojnásobiť počet ľudí bankujúcich cez mobilnú aplikáciu, ktorá patrí medzi najlepšie hodnotené bankové aplikácie na trhu,” prezradila Marta Cesnaková zo Slovenskej sporiteľne.

Zástupcovia Slovenskej sporiteľne a šéfredaktor portálu MojAndroid.sk Michal Chabada s Cenou sympatie pre Slovenskú sporiteľňu.

Klienti sa môžu tešiť na ďalšie novinky

Okrem toho, že George priniesol množstvo veľkých inovácií priamo počas jeho predstavenia na trh začiatkom minulého roka, šlo tiež o jednu z najčastejšie aktualizovaných bankových aplikácií. George tak toho dnes vie oveľa viac ako v čase svojho vzniku a podobne to bude aj pokračovať: “George je otvorená platforma, vďaka čomu do neho budeme neustále pridávať novinky a vylepšenia. Po posledných novinkách, akými sú biometria a finančný manažér, sa klienti môžu tento rok tešiť aj na investičné produkty, zriadenie sporenia cez appku a ďalšie,” dodáva Cesnaková.

Smart Banka oceňuje banky s najlepším mobilným bankovníctvom

Anketa Smart Banka 2018 má za sebou už štvrtý ročník. Na základe verejného hlasovania, ktorého sa tento rok zúčastnilo vyše 20 000 čitateľov webu MojAndroid.sk a toho, aké funkcie mobilného bankovníctva považujú za najdôležitejšie, sme spoznali banky s tými najlepšími mobilnými aplikáciami.

Slovenská sporiteľňa hodnotí anketu pozitívne: “Sme radi, že na trhu existuje anketa, ktorá pokrýva tému digitálneho bankovníctva. Aj vďaka nej získavame cennú spätnú od našich klientov, čo je pre nás kľúčové, keďže Georgea robíme pre nich.”

27.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+