MojAndroid

Slovenská pošta počnúc zajtrajším dňom, 4. 2. 2020, dočasne pozastavuje prijímanie medzinárodných listových zásielok, balíkov a zásielok EMS s doručením do Číny, Macao a Hong Kongu. Ide o obmedzenie v medzinárodnej leteckej doprave, ktorá je jedným z nosných spôsobov prepravy medzinárodnej pošty.

Nielen Slovenská pošta, ale i ostatné štáty sveta uplatňujú toto opatrenie, ktoré je spôsobené zrušením alebo zmenou letov medzinárodných leteckých prepravcov z alebo do Číny. Ich snahou je zamedziť šíreniu koronavírusu. Netreba sa ničoho obávať, ide o preventívne opatrenia. O zmenách a vývoji situácie s doručovaním bude Slovenská pošta priebežne informovať.

O tom, ako je koronavírus rozšírený, sme informovali v článku. Interaktívna mapa napovedá o prípadoch nakazenia koronavírusom po celom svete. Miesta nákazy sú na mape označené červeným bodom. Najväčšia intenzita je v spomínaných oblastiach.

 

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+