MojAndroid

Traja bratia – Marek, Martin a Michal Rutrichovci, sú autormi perfektne spracovanej slovenskej hry s názvom Stufle. Ide o titul, ktorý ponúka niekoľko herných možností pre 2 a viac hráčov, pričom vyhráva ten, kto má rýchlejší postreh. Ďalšie detaily tejto hry si predstavíme v ďalšej časti nášho seriálu Obedná prestávka.

stufle-main

Stufle je logická hra založená na postrehu. Hracie pole má strednú spoločnú časť a dve časti po krajoch displeja, ktoré patria jednotlivým hráčom. Ich úloha v tejto hre je veľmi jednoduchá. Na hracom poli je len jedna dvojica rovnakých symbolov v rovnakej farbe a vašou úlohou je nájsť tento znak a prstom ho pretiahnuť na vašu časť obrazovky. Získate tým bod, ktorý vás oddiali od súpera. Vyhráva samozrejme ten, kto má v danom kole viac bodov.

stufle-1 stufle-2

Okrem hry pre 2 hráčov je dostupný aj mód pre hru až 10 hráčov na jednom zariadení v postupnosti. Za každú odohranú hru získate aj špeciálne body, za ktoré si neskôr môžete kúpiť napríklad novú sadu znakov. Výbornou funkciou je aj zdieľanie hry pomocou technológie Bluetooth, pričom je pri tomto type hry počet hráčov neobmedzený. Celkovo je hra spracovaná v prívetivom, jednoduchom dizajne, ktorý je nenáročný, čo túto hru robí hrateľnou na každom Android zariadení bez nároku na vysoký výkon.

stufle-3 stufle-4 stufle-5

Ak sa vám hra Stufle zapáčila a viete si predstaviť, že by ste si ju zahrali s vašim známym alebo rodinným príslušníkom, tak kliknite na náš widget nižšie a stiahnite si ju do svojho Android zariadenia. Na Google Play je dostupná bezplatne a jediné, čo potrebujete, je zhruba 2 MB miesta vo vašej pamäti. Príjemné hranie!

Verzia: 2.11
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.11
Pôvodná cena: 9,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

3.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+