MojAndroid

Predstavujeme ďalšiu slovenskú Android aplikáciu: s aplikáciou SMS Cestovný lístok môžete pohodlne a jednoducho kúpiť SMS lístok na mestskú hromadnú dopravu v Bratislave, Košiciach a Žiline. Stačí vybrať mesto a objednať lístok. Do dvoch minút obdržíte platnú SMS správu a vy môžete vstúpiť do dopravného prostriedku. Aplikácia vás tiež upozorní pred vypršaním doby platnosti cestovného lístka. Ak budete chcieť cestovať dlhšie, jednoducho si predĺžite dobu platnosti zaslaním ďalšej SMS-ky.

Pri kúpe lístkov na MHD nevchádzajte do vozidiel bez platného cestovného lístka. Počkajte, až vám bude doručená potvrdzujúca SMS a až potom nastúpte do vozidla. Tím vývojárov aplikácie vám praje šťastnú cestu.

QR kód

Android Market

7.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+