MojAndroid

Dnes prinášame niečo pre všetkých, ktorí majú radi rybárčenie. Aplikácia Slovenské rybárske revíry prináša podrobný prehľad slovenských stojacich ale aj tečúcich vôd, kde môžete uloviť svoj kapitálny úlovok na udicu.

Aplikácia ponúka možnosť vyhľadania vhodného revíru, či už pre pstruhy alebo kapry, v okolí, kde sa práve nachádzate. Vybrať si môžete okres, kde vám aplikácia ponúkne miesta podľa vášho zadania, na aký účel chcete rybu chytiť a použiť.

 

 

V aplikácii je aj podrobný prehľad slovenských sladkovodných rýb, ich čas hájenia a miery, ktoré musíte pri love dodržať.

Aplikácia Slovenské rybárske revíry je veľmi praktickou pomôckou pre všetkých nadšených rybárov – profesionálov aj amatérov.

Android Market

 

30.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+