MojAndroid

ATM Slovakia je slovenská Android aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najbližší bankomat, bez ohľadu na to, kde ste. Aplikácia zahŕňa komplexné pokrytie celého Slovenska. Aplikácia automaticky zistí vašu aktuálnu polohu a na základe tejto polohy zobrazí najbližšie bankomaty v okolí. Zvoliť si môžete dva spôsoby zobrazenia: výpis zoznamu adries s približnou vzdialenosťou od miesta vašej polohy alebo vykreslenie bankomatov priamo na mape a navigáciu k vybranému bankomatu.

V nastaveniach je možné zvoliť si zvoliť zobrazovanie len tých bánk, ktoré vás zaujímajú. Ovládenie je jednoduché a rýchle. Aplikácia plynulo zobrazuje všetky bankomaty v okolí, pri priblížení mapy sa automaticky aktualizuje aj zobrazenie dostupných bankomatov. ATM Slovakia je dostupná v Android Markete zadarmo na stiahnutie.

Autor: Igor Mihálik

11.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+