MojAndroid

Autor: Mobilny Marketing

Komentár autora: ,, zlavomapa.sk je aplikácia, ktorá zobrazuje na mape všetky zľavy v okolí. Zľava, akcia, výpredaj sa dá vybrať z mnohých kategórií ako tovar, služby, jesť , piť, reštaurácia, relax, ubytovanie a iné…”

Recenzia MôjAndroid.sk:

Aplikácia, ktorá spolupracuje s rovnomennou webstránkou, vás hneď po nainštalovaní privíta homescreenom, na ktorom nájdete vyhľadávacie pole a 6 štvorcov predstavujúcich možnosti vášho záujmu. Môžete si tak vybrať medzi doporučenými zľavami, tovarom, službami, jesť a piť, relax a ubytovanie. Samotná aplikácia pre Android je bezplatná, platia len firmy, ktoré chcú mať svoju akciu uvedenú na stránke zlavomapa.sk a tak aj v spomínanej aplikácii. Pre plné využívanie tejto aplikácie si musíte aktivovať jeden zo spôsobov zistenia vašej polohy (Wi-Fi alebo GPS), na základe ktorej sa vám potom budú v aplikácii zobrazovať zľavy v maximálnej vzdialenosti 20 km od vašej aktuálnej polohy. Všetky kategórie zliav, medzi ktorými si môžete vybrať, okrem doporučených zliav, ponúkajú rozdelenie na podkategórie. Tých je veľké množstvo a tak je pre vás ľahšie nájsť zľavu, ktorú práve potrebujete. Najľahšou cestou je však vyhľadanie pomocou vyhľadávacieho poľa na hlavnej obrazovke aplikácie.

Aktualizácia: aplikácia zmenila grafickú podobu

 

Spracovanie aplikácie je jednoduché, prehľadné a funkčné. Ja som mal menší problém iba so zistením mojej polohy pomocou Wi-Fi siete, čo však zrejme nebol problém zapríčinený aplikáciou. Pri jednotlivých zľavách aplikácia zobrazuje množstvo údajov – vzdialenosť od vašej polohy, adresu, telefón (s možnosťou priameho vytočenia), e-mail, url stránky aj otváracie hodiny. Poteší aj možnosť priameho zobrazenia na mape – tu aplikácia spolupracuje s Google mapami. Na chod aplikácie je potrebné neustále pripojenie k internetu, keďže zľavy sa načítavajú z databázy webstránky. Aplikáciu však hodnotím ako užitočnú, jednoduchú a funkčnú.

ZlavoMapa
Mobilný Marketing
Verzia 1.0.2 (15. 10. 2011)
Veľkosť 609 kB
1.6+

Zadarmo

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií aj zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

 


7.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+