MojAndroid

Zlaté stránky a European Directories prinášajú ďalšiu zo svojich špecializovaných aplikácií, tento raz je to aplikácia zameraná na lekárov a zdravotnícke zariadenia pod názvom „Zdravotnícky sprievodca SK“.

Ako sme si už zvykli od spoločnosti Zlaté stránky, aplikácia používa databázu zdravotníckych zariadení a lekárov zapísaných v registri Zlatých stránok. Ponúka prehľad o lekároch, zdravotníckych zariadeniach, nemocniciach a lekárňach, veterinároch, ktorý máte vždy po ruke, kdekoľvek sa práve nachádzate.

Aplikácia vám jednotlivý vybrané zariadenia dokáže ukázať na mape a môžete sa nechať aj navigovať pomocou navigácie zabudovanej v Google Mapách, ktoré sú prepojené s touto aplikáciou.

Jednoduchý nápad spojený s vybudovanou databázou môže byť pomocný pre všetkých, ktorí práve potrebujú zdravotnícku starostlivosť, či už pre seba, príbuzných alebo dokonca svojho zvieracieho miláčika.

Zdravotnícky sprievodca SK
European Directories
Verzia 6.108 (23. 4. 2012)
Veľkosť 1,8 MB
2.1+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Zdravotnícky sprievodca SK

11.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+