MojAndroid

Aplikácia FortuNAvigator (SK) ponúka všetkým priaznivcom stávkovania podrobný prehľad o všetkých pobočkách stávkovej spoločnosti Fortuna v okolí.

Dozviete sa podrobnosti o adrese, otváracích dobách, získate mailovú adresu, ale môžete sa dovolať aj na infolinku stávkovej kancelárie. Súčasťou je navigácia priamo k pobočke prostredníctvom Google Máp a súradnice pobočky, ktoré si môžete zadať do vlastnej navigácie.

S FortuNAvigator (SK) získate aj prehľad o momentálne otvorených pobočkách.

Aplikácia FortuNAvigator (SK) je určená pre všetkých priaznivcov stávkovania, konkrétne stávkovej kancelárie Fortuna. Okrem pobočiek, si po prihlásení na mobilnú stránku stávkovej kancelárie, môžete podať rovno aj tiket, napríklad na prebiehajúce Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2012.

 

FortuNAvigator (SK)
FORTUNA
Verzia 1.08 (2. 4. 2012)
Veľkosť 225 kB
1.6+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store FotuNAvigator(SK)

15.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+