MojAndroid

Autor: Matúš Jančík, Peter Bartoš

Komentár autora: Najlepšie vtipy v slovenčine pre Android smartfóny. Stovky vtipov, ktoré sa denne aktualizujú, môžu používatelia hodnotiť, zdieľať, označovať ako obľúbené. Hodnotenia sa zbierajú a synchronizujú s vtipmi. Používatelia majú možnosť pridať svoj vtip, ktorý sa po potvrdení administrátora stiahne do všetkých telefónov a zobrazí na stránke. Podporou aplikácie je jednoduchá stránka www.vtipko.eu a Facebook stránka Vtipko.

Coding: Matúš Jančík

Design: Peter Bartoš

MojAndroid.sk recenzia

Máme tu ďalšiu aplikáciu plnú vtipu a zábavy. Autor aplikácií Chuck Norris – vtipy a Murphyho zákony, sa spolu s dizajnérom Petrom Bartošom pustili do zaujímavého projektu s názvom Vtipko. Ten prináša vlastnú Android aplikáciu, ktorá je zbierkou stoviek vtipov a zábavných anekdot prehľadne rozdelených do kategórií. Ako bonus je k dispozícii aj webové rozhranie na adrese www.vtipko.eu , ktoré ponúka takmer identické funkcie ako aplikácia. Ktoré to sú? Okrem prehľadnej kategorizácie, môžete jednotlivé vtipy zdieľať (prostredníctvom sociálnych sietí, e-mailom, SMS správou alebo cez Bluetooth), hodnotiť, označiť ako obľúbené alebo dokonca zaslať vlastný vtip, ktorý po schválení administrátorom bude zaradený do aplikácie.

Vtipy, ktorým priradíte status „obľúbený“ sú umiestnené do samostatnej kategórie „Tvoje obľúbené“, takže budete mať k nim vždy rýchly prístup. Rovnako užitočnou kategóriou sú aj „Najlepšie hodnotené“, kde nájdete usporiadané vtipy od najlepšie až po najhoršie hodnotené. Vtipko podporuje aj synchronizáciu, takže ak bude do databázy pridaný nejaký nový vtip (napríklad aj váš), môžete si byť istí, že v priebehu krátkej chvíle bude dostupný na všetkých Android zariadeniach s touto aplikáciou. Dostupnosť nových vtipov sa kontroluje každých osem hodín – ak sú nejaké k dispozícií budete na to upozornení v notifikačnom panely. Okrem synchronizácie vtipov sa aktualizuje aj ich priemerné hodnotenie, ktoré im bolo priradené samotnými používateľmi Vtipka. Čo dodať, hádam len to, že ak sa radi smejete, tak by vám táto aplikácia vo vašom Androide  určite nemala chýbať ;).

Vtipko – najlepšie vtipy
MatjSk
Verzia 1.0.2 (2. 11. 2011)
Veľkosť 373 kB
2.2+

Zadarmo

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií aj zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

 

9.11.2011

+