MojAndroid

Aj vy pravdepodobne uvažujete nad nejakou dovolenkou, prípadne už máte dovolenku vybranú a netrpezlivo čakáte na moment, keď sa chvíle oddychu a zábavy konečne začnú. Mysleli ste však aj na svoje poistenie? Union poisťovňa prichádza s Android aplikáciou, ktorá vám umožní uzavrieť poistenie priamo z Android telefónu.

Stiahnite si do mobilu užitočnú aplikáciu od Union poisťovne, vďaka ktorej si obľúbené SMS poistenie odteraz uzatvoríte rýchlejšie, jednoduchšie a pohodlnejšie!

Cez SMS si môžete uzatvoriť poistenie liečebných nákladov pri ceste do zahraničia, poistenie nákladov na zásah HZS na Slovensku alebo krátkodobé úrazové poistenie do celého sveta. SMS poistenie je platné už o dve hodiny od jeho potvrdenia a navyše nie je potrebné dodatočne nič platiť! Platbu za poistenie uhradíte až v najbližšej faktúre od Vášho mobilného operátora, resp. okamžitým odrátaním kreditu z Vašej SIMky.

Aplikácia ponúka aj užitočnú službu Adresár, vďaka ktorej nemusíte vypisovať údaje o poistených osobách stále odznova. V sekcii Dôležité info zasa nájdete všetky dôležité dokumenty (napr. poistné podmienky) a užitočné kontakty pre prípad poistnej udalosti. Výhodou je aj automatické upozornenie na končiacu sa platnosť poistenia.

Stiahni si aplikáciu cez QR kód:


Android Market
AppBrain


Union poisťovňa, a. s., nezodpovedá za prípadné zneužitie aplikácie alebo jej obsahu treťou stranou, ktoré vznikne v súvislosti alebo v dôsledku nedodržania bezpečnosti a obozretnosti zo strany klienta.

17.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+