MojAndroid

Slovenská sporiteľňa sa po predchádzajúcej aplikácii na uskutočňovanie platieb zamerala tentoraz na kompletný prehľad účtov v tejto banke priamo vo vašom Androide.

Aplikácia „Účty“ prináša podrobný prehľad o stave vášho účtu v Slovenskej sporiteľni. Prístup do aplikácie získate zadaním hesla a prihlasovacieho mena, doplnením je overenie pomocou PIN kódu. V aplikácii vidíte konkrétne transakcie, s konkrétnymi menami spoločností, kde ste uskutočnili platbu. Prepojenie prichádza aj v podobe aplikácie Platby, ktorá je rozšírenou verziou predchádzajúcej prvotiny pod názvom Skener.

Kombináciou oboch aplikácií – Účty a Platby – tak môžete získať pohodlný spôsob, ako pomocou aktivovaného internet bankingu, obsluhovať naplno svoje transakcie a účty v Slovenskej sporiteľni.

Účty
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Verzia 1.0 (11. 6. 2012)
Veľkosť 952 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Účty

15.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+