MojAndroid

Najnovším prírastkom do rodiny spravodajských aplikácií je aplikácia spoločnosti CME: Central European Media Enterprises, ktorá vlastní súkromnú televíziu TV Markíza. Aplikácia má názov TVNOVINY.sk a prináša kompletný prehľad o dianí vo svete prostredníctvom portálu televízneho spravodajstva TV Markíza – tvnoviny.sk.

Aplikácia je priamo prepojená s portálom a prostredníctvom nej sa dostanete k plnému obsahu, ktorý znamená pre používateľa obsah vo forme videa a správ spravodajských príspevkov Televíznych novín. Implementovaná je aj služba „Som reportér“, kde používatelia môžu priamo prostredníctvom aplikácie poslať svoje postrehy, námety a príspevky vo forme videa, fotografie alebo iného spravodajského obsahu.

Používateľ získava prehľad o dianí vo svete, ale aj na domácej scéne z rôznych oblastí života ako je politika, ekonomika, z regiónov, športu, zaujímavosti…

Jedinou nevýhodou aplikácie je, že na našom redakčnom smartfóne sa video prehrávalo vo zvislej polohe telefónu. Pokiaľ máte zakázané v systéme obrátenie obrazovky, môže sa vám stať, že video si nevychutnáte.

TVNOVINY.sk je aplikácia, ktorá sa zaraďuje medzi kvalitné slovenské spravodajské aplikácie. Úspešné aplikácie majú aj vydavateľstvá Petit Press a Ringier Axel Springier Slovakia, ktoré obsadili prvé priečky v súťaži „Android Code 2011“. Dnes už vieme, že mediálny trh sa čoskoro rozrastie o ďalšie spravodajské kúsky z dielne mediálnych tvorcov televízneho obsahu, čo je len počin, ktorý svedčí o nasledovaní najnovších komunikačných trendov.

TVNOVINY.sk
CME: Central European Media Enterprises
Verzia 1.0 (9. 2. 2012)
Veľkosť 1,1 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj,foto: Android Market, aplikácia TVNOVINY.sk


18.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+