MojAndroid

Portál TopReality.SK prináša v spolupráci s vývojárskym tímom Michala Obedu aplikáciu na rýchle vyhľadávanie realít na najnavštevovanejšom portáli o nehnuteľnostiach a všetkom čo s nimi súvisí.

 

Na plnohodnotné využívanie aplikácie musíte mať na stránke vytvorený profil, do ktorého sa môžete prihlásiť a okrem vyhľadávania, ktoré môžete uskutočňovať bez prihlásenia, s prihlásením môžete zadávať inzeráty, upravovať a pracovať s informáciami na trhu nehnuteľností.

 

Aplikácia TopReality.SK ponúka vyhľadávanie pomocou niekoľkých nástrojov a kritérií, ktoré si jednoducho zvolíte a môžete si tak zobraziť len tie informácie, ktoré vás zaujímajú. Aplikácia Top Reality je zaujímavým nástrojom pokiaľ ste sa rozhodli vyriešiť otázku svojho bývania.

Verzia: 2.1.259
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.259
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, Top Reality

13.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+