MojAndroid

Zaujímavou spravodajskou aplikáciou je aplikácia od vývojára Abaffy Design s.r.o., ktorá prináša aktuálne spravodajstvo TASR priamo do vášho smartfónu Android. Aplikácia Teraz.sk čerpá informácie priamo zo spravodajského portálu www.teraz.sk , ktorý patrí Tlačovej agentúre Slovenskej republiky a jej spravodajstvo je chránené autorským zákonom a copywrite-tom.

Pri použití aplikácie presúvate jednoduchým spôsobom spravodajský obsah, môžete si vybrať jednotlivé témy, ktoré vás zaujímajú a vďaka aplikácii získate najnovší prehľad o dianí nielen na Slovensku, ale aj vo svete a v regiónoch.

Ak máte radi spravodajstvo a všetko, čo s ním súvisí, a chcete byť dostatočne informovaní o dianí, aplikácia Teraz.sk by vám určite nemala chýbať vo vašom smartfóne.

 

TERAZ.SK
ABAFFY DESIGN s.r.o.
Verzia 1.0 (26. 5. 2012)
Veľkosť 686 kB
2.2+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, Teraz.sk aplikácia

 

4.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+