MojAndroid

Hra Super Dog poskytuje používateľom odreagovanie v jednoduchej grafickej úprave  a s jednoduchou myšlienkou hry, ktorá nám pripomína hru Bruce Lee z čias 8 bitových počítačov.

Úlohou hráča je prejsť niekoľko úrovní pomocou hlavného hrdinu „Super Dog“, ktorý má za úlohu nazbierať v čo najkratšom čase, čo najviac bodov v podobe rôznych odmien, ktoré sa nachádzajú na trati.

Pomôckou pre hráča je ukážka kombinácie tlačidiel, ktoré je potrebné použiť na dosiahnutie cieľa. Ovládanie je pritom pomocou 5-tich tlačidiel umiestnených na obrazovke.

Hra Super Dog je veľmi jednoduchá a je určená skôr pre mladšiu generáciu používateľov smartfónov Android, pre rodičov a ich ratolesti v predškolskom veku.

Rušivým prvkom pri aplikácii je množstvo vyskakujúcej reklamy na ďalšie aplikácie a reklama zakrývajúca podstatnú časť obrazovky pri hre, ktorá nám počas testovania prekážala.

24.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+