MojAndroid

Mladý vývojár na prahu dospelosti Marek Dutka pripravil veľmi zaujímavú aplikáciu o svojom rodnom meste Bardejov – Sprievodca Bardejovom. Aplikácia poslúži pre všetkých obyvateľov mesta Bardejov, no určite je veľmi významným sprievodcom aj pre všetkých, ktorí sa mesto Bardejov chystajú navštíviť ako turisti.

  

Aplikácia Sprievodca Bardejovom je graficky spracovaná vo farbách mesta a poskytuje naozaj informáciami nabitého sprievodcu. V aplikácii nájdete množstvo informácií o histórii mesta, architektonických pamiatkach a tiež množstvo informácií o kultúrnych a spoločenských podujatiach. Nechýbajú ani informácie o možnostiach relaxu, športu a turistických chodníčkoch v historickom centre mesta Bardejov a jeho širokom okolí. Samozrejmosťou sú aj informácie o Bardejovských kúpeľoch.

  

Turistov potešia informácie o možnostiach dopravy,  o ubytovaní a nechýba ani kontakt na turistickú kanceláriu v meste Bardejov. Aplikácia Sprievodca Bardejovom je doplnená o zaujímavé fotografie a galériu z tých najkrajších kútov mesta a navyše je prepojená priamo s mapou, ktorá poskytuje možnosti orientácie v meste.

  

Aplikácia Sprievodca Bardejovom je naozaj prepracovaná aplikácia, ktorá poskytuje komplexné informácie o meste Bardejov a jeho širokom okolí. Aj keď aplikácia vznikla podľa slov vývojára Mareka Dutku ako dobrovoľný projekt, vieme si živo predstaviť, že podobnú aplikáciu by privítali aj ostatné mestá a obce na Slovensku, čím by mohol vzniknúť v budúcnosti zaujímavý projekt na pokračovanie.

 

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Sprievodca Bardejovom

29.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+