MojAndroid

Po týždni plnom povinností tu máme piatok a s ním aj víkend. Čo tak si ho spríjemniť aplikáciou Príšerky, ktorá vás pobaví aj v tak závažnej téme ako sú blížiace sa voľby do parlamentu. Vývojári z Analytica Design vytvorili aplikáciu s Augmented realitou, ktorá zobrazí pravú tvár a informácie o poslaní každého politika, na ktorého billboard namieriš kameru telefónu. Zistenia môžu byť šokujúce, politici sú v skutočnosti “príšerky”! Pomôžte ich odhaliť aj vy a dajte o nich vedieť všetkým známym prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Osud Slovenska je aj vo vašich rukách!

Situácia je zlá, je ich mnoho, majú rôzne stratégie a Slovensko s najväčšou pravdepodobnosťou ovládne niektorá z nich už 10. marca 2012. A následne celý svet. Pozitívne je, že si môžeme vybrať ktorá príšerka nám bude vládnuť. Zisti o nich čo najviac, choď voliť a vyber správne. Veľa šťastia a Boh nám pomáhaj.

Na záver ešte upozorňujeme, že Príšerky fungujú len na zariadeniach s podporou OpenGL ES2 a armv7 procesorom. Aplikácia je 14MB veľká a preto pre majiteľov telefónov s obmedzeným dátovým paušálom odporúčame použiť na jej stiahnutie pripojenie WiFi. Autori tiež upozorňujú na to, že nie všetky billboardy sú v aplikácii aktívne.

Príšerky
Analytica Design spol. s r.o.
Verzia 1.0 (7. 2. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.1+
Zadarmo

10.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+