MojAndroid

Radi hráte pexeso a milujete aj originálne fotografie dostupné na sociálnej sieti Instagram? Ak áno, tak potom tu máme pre vás tip na aplikáciu, od slovenského tímu vývojárov evolverie, s názvom Pexogram.

Pexogram je pexeso zostavené z fotografií dostupných na sociálnej sieti Instagram. K dispozícii sú pri výbere fotografií a obrázkov kolekcie pozostávajúce z rôznych kategórií, ako napríklad autá, dievčatá, kvety, jedlo, šport a veľa ďalších. Výhodou je, že pri každej novej hre sa načítajú vždy nové obrázky, vďaka čomu je pexeso s aplikáciou Pexogram vždy iné. V prípade, že sa vám nepáčia otvorené obrázky, môžete manuálne načítať kolekciu nových fotografií, ktoré sa v pexese budú zobrazovať. V aplikácii nájdete na výber aj kategórie najlepšie hodnotených a najpopulárnejších obrázkov.

  

V prípade, že ste aktívnym používateľom Instagramu, môžete po prihlásení pexeso zostaviť z vašich vlastných obrázkov alebo tých, ktoré ste označili tlačidlom like. Pexogram ponúka na výber dva hracie módy. Pexeso si tak môžete zahrať sami alebo v hre s protihráčom. Čo nám v aplikácii trochu chýbalo, je možnosť nastavenia väčšieho hracieho poľa s viacerými obrázkami. Pri hraní na tablete by to aplikácii určite pridalo na atraktivite.

  

Funkcie Pexogramu:

  • Viac ako 3500 ručne vyberaných obrázkov
  • Vlastné fotografie alebo fotografie, ktoré ste označili, že sa vám páčia
  • Svetovo populárne fotografie
  • 4 tematické kolekcie
  • Hrací mod pre jedného alebo dvoch hráčov
  • Optimalizované pre telefóny aj tablety
  • Ďalších 50 tematických kolekcií (prémiová verzia)
  • Odstránenie reklám (prémiová verzia)

Aplikácia Pexogram obsadila tretie miesto v kategórii Svetové aplikácie v súťaži AndroidCode 2012. Stiahnuť si ju môžete zadarmo z Google Play. Plná verzia bez obmedzení a reklám sa dá zakúpiť priamo z aplikácie a stojí 1,49€.

22.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+