MojAndroid

Ako už vieme, využitie mobilných zariadení s operačným systémom Android je obrovské a závisí len na používateľovi, aké aplikácie využíva. Len pred nedávnom sme dostali tip od slovenského vývojára, ktorý stojí za aplikáciou Prevodník jednotiek a mien. Jeho nové dielo pomôže firmám a podnikateľom pristupovať k obchodnému registru Slovenskej republiky priamo z natívnej aplikácie na systéme Android.

Obchodny register SR Android

Aplikácia Obchodný register SR poskytuje rýchly prístup do verejného zoznamu, do ktorého sa zapisujú zákonom stanovené údaje týkajúce sa podnikateľov, prípadne iných osôb, o ktorých to ustanovuje osobitný zákon. Pomocou obchodného mena, adresy alebo IČO (identifikačné číslo organizácie) môžete vyhľadať všetky informácie, ktoré register ponúka ako napr. predmet podnikania, mená spoločníkov, výšku základného imania a podobne. Hoci aplikácia neponúka prepracované grafické rozhranie, účel pre ktorý bola vytvorená spĺňa výborne. Ak sa rozhodnete appku vyskúšať, môžete si ju zdarma stiahnuť z obchodu Google Play kliknutím na nižšie uvedený odkaz.

Verzia: 2.7.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7.7
Aktuálna cena: Zdarma
20.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+