MojAndroid

Aplikácií so spravodajskými informáciami v dnešnej dobe nebude pravdepodobne nikdy dosť. Slovenskí vývojári Ľuboš Bartoš&Peter Sloboda ponúkajú v Android Markete na vyskúšanie tú svoju pod názvom News Selection – spravodajský výber niekoľkých desiatok novín a časopisov, aktuálne z 23 krajín sveta.

Aplikácia vám ponúka rýchly prehľad informácií najväčších spravodajských médií z jednotlivých krajín prostredníctvom prístupu na ich spravodajské portály. Máte tak vždy po ruke najčerstvejšie informácie z rôznych oblastí života nielen z domova alebo aktuálnej destinácie. V poslednom update aplikácie nájdete aj novinky z nášho portálu MojAndroid.sk.

Veď predsa stále v dnešnej dobe platí, kto má prístup k informáciám, je minimálne o krok vpredu, pred všetkými ostatnými…

Android Market

 

5.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+