MojAndroid

Aplikácia od spoločnosti Pragmatic Mates nám prináša prehľadnú a úhľadnú aplikáciou o tom, prečo niektoré veci jednoducho nefungujú. Murphyho zákony v tejto aplikácií oslovia nejedného nadšenca pozitívneho myslenia, keď objaví zákony „schválnosti“, ktoré poznáme z bežného života takmer všetci. Ak sa niečo totiž má pokaziť, tak sa to pokazí.

Optimisti, ale aj realisti a pesimisti objavia v aplikácii presne 1161 zákonov, ktoré fungujú v záhadnom svete reality. Aplikácia ponúka pohľad na zákony v zozname, môžete si pozrieť aj ten určený na aktuálny deň.

Ak sa vám zdá, že by mali o vašom zákone vedieť všetci okolo, stačí zdieľať jeho znenie na Facebooku.  Okrem iného, si môžete pre lepšiu čitateľnosť zväčšiť alebo zmenšiť písmo podľa potreby.

Murphyho zákony patria k asi jedným k najobľúbenejším a najznámejším zákonom o tom, ako funguje svet. Aj keď mnoho krát sú absurdné, často krát sa nám pri ich čítaní stane, že jednoducho je v nich kus, aj keď nie celkom príjemnej pravdy.

Aplikácia Murphyho zákony je dostupná v Google Play Store a je pre všetkých zadarmo.

Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: aplikácia Murphyho zákony, Google Play Store

2.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+