MojAndroid

Vývojár Ján Turský nám prináša v podobe aplikácie Lekárne SK + Mapa zaujímavý prehľad lekární po celom Slovensku. Databáza obsahuje viac ako 1600 lekární, ktoré si môžete vyhľadať na základe vašej pozície a objaviť tak môžete tú najbližšiu k vám.

 

Vyhľadávať môžete podľa mesta, mena lekárne alebo podľa ulice. Ak nájdete tú vašu lekáreň, po jej rozkliknutí vás čaká pohľad na kompletné informácie vrátane otváracích hodín alebo telefónneho čísla.

 

Samozrejmosťou je aj navigácia pomocou externej aplikácie priamo k lekárni, pozrieť jej polohu si môžete aj priamo na mape.

 

Ak potrebujete do lekárne zavolať, môžete tak urobiť priamo z aplikácie, stačí kliknúť na telefónne číslo uvedené pri jednotlivých položkách.

 

Aplikácia Lekárne SK + Mapa je zaujímavou aplikáciou, ktorú síce pravdepodobne nebudete využívať pravidelne, hlavne ak máte prehľad o lekárňach vo svojom okolí, no je dobré ju mať vždy po ruke, v prípade že vás postihne náhla nevoľnosť v cudzom meste, alebo na vašich potulkách po Slovensku.

Aplikácia Lekárne SK + Mapa je teraz dostupná v Google Play Store a je pre všetkých úplne zadarmo.

Verzia: 3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Aplikácia lekárne SK + Mapa, Google Play Store

1.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+