MojAndroid

 

Poisťovňa Generali Slovensko má vlastnú Android aplikáciu. Nová mobilná aplikácia “Keby niečo” umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k službám Generali Slovensko priamo z môjho Android telefónu kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia Keby niečo môže pomôcť pri nahlásení udalosti priamo z miesta nehody, ponúka sprievodcu odporúčanými krokmi, čo robiť po dopravnej nehode. Nechýba ani interaktívna mapa so všetkými zmluvnými autoservisami na celom území Slovenska, k dispozícii sú otváracie hodiny, kontaktné údaje a GPS súradnice autoservisov. Klienti si môžu vytvoriť užívateľský profil pre jednoduchšiu prácu so zadanými údajmi.

Po spustení vás aplikácia prevedie základnými nastaveniami, upozorní vás na využívanie pripojenia na internet, ktoré je možné zapnúť a vypnúť podľa potreby. Aplikácia ponúka kontakty na rýchlu pomoc: Hasiči (150), Záchranná služba (155) a Polícia (158).

 

V prípade dopravnej nehody je možné nahlásiť škodu v niekoľkých jednoduchých krokoch, aplikácia si vypýta údaje o nehode:

  • Základné údaje (poškodený, vinník, info o privolanej polícii)
  • Miesto a čas (načíta sa mapa podľa aktuálnej polohy)
  • Priebeh nehody (kto je účastník nehody – iné vozidlo, osoba, iný objekt)
  • Moje vozidlo (A)
  • Cudzie vodidlo (B)
  • Doplňujúce údaje (možnosť vytvoriť fotodokumentáciu priamo cez telefón)

Po vypnení týchto položiek len stačí odoslať dáta do Generali Slovensko.

 

 

Keby niečo
eMan s.r.o
Verzia 1.0 (24. 10. 2011)
Veľkosť 2,3 MB
2.1+

Zadarmo

 

24.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+