MojAndroid

Spoločnosť IKEA prináša na trh zaujímavú aplikáciu pre všetkých, ktorí sa ponorili do pretechnizovaného sveta a nemajú čas deťom čítať rozprávky na dobrú noc.

Aplikácia prináša niekoľko nahratých rozprávok pre deti, ktoré rodičia potrebujú utíšiť alebo ich jednoducho pomocou rozprávky uspať. Stačí si vybrať z niekoľkých rozprávok a spustiť ju a prednahratý hlas vyrozpráva deťom príbehy z najznámejších slovenských ľudových rozprávok pomocou Android zariadenia.

Zaujímavá aplikácia, ktorá môže byť prvou pomocou pre všetkých rodičov malých detí, ktoré obľubujú rozprávky alebo krátke uspávanky v podobe hudobných skladieb. Rodičia by však, ani po nainštalovaní tejto aplikácie nemali zabudnúť na to, že najkrajšie chvíle s deťmi si je dobré vychutnať osobne s rozprávkovou knihou v ruke.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia IKEA Dobrú noc

13.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+