MojAndroid

HopeIN Taxi je aplikácia, ktorá vám ma pomôcť pri výbere a objednaní taxi služby. Zaujímavý projekt z dielne slovenských vývojárov HopeIN Taxi si zaslúžil našu pozornosť aj v súťaži Android Code 2012, kde aplikácia získala 3. miesto v kategórii Slovenské aplikácie.

 

Aplikácia poskytuje pohľad na rozmiestnenie taxíkov, najmä a zatiaľ v hlavnom meste Bratislava. Zadaním trasy si môžete dokonca vypočítať orientačnú sumu prevozu. Ak si nájdete najbližší taxík, môžete sa dozvedieť podrobnosti a to napríklad sumu jazdného a typ vozidla. Označený taxík si môžete hneď objednať.

 

Aj keď taxíkov v databáze je zatiaľ veľmi málo, vyhľadávať ich môžete na základe vami zadaných kritérií podľa ceny, obľúbenosti, alebo či taxík prepravuje zvieratá.

Vyplnením údajov v nastaveniach si aplikáciu personalizujete a objednaný taxikár vie o vás základné údaje: vaše meno a telefónne číslo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia HopeIN Taxi

29.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+