MojAndroid

Autor: Rudolf Halmi

Komentár autora: ,, Interval Training Timer je neoceniteľný nástroj pre všetkých záujemcov o cvičenie, beh, cyklistiku, šprint, Tabatu, posilňovanie, HIIT, kardio a mnoho ďalších. Nastav si vlastný tréning s počtom kôl, časom na prípravu,cvičením, oddychom a relaxačný čas po cvičení. Využi import, export, Download a Upload tréningových plánov! “

Recenzia MôjAndroid.sk:

Aplikácia HIIT Interval Training slúži ako pomôcka pre všetkých priaznivcov športu. Pokiaľ teda hľadáte pomocníka, ktorý vám pomôže vylepšiť či spríjemniť vašu športovú aktivitu, našli ste ho. Aplikácia je jednoduchým časovačom, ktorý ponúka veľké množstvo nastavení. Samotný časovač obsahuje položky: Príprava, Kolo, Oddych, Relax, Kolá Celkom. Prvé 4 položky sa dajú nastaviť v sekundách či minútach pomocou prítomných tlačidiel + a, alebo pomocou softvérovej klávesnice, ktorá sa na displeji objaví po označení modrého poľa s údajom času. Pri kolách zadávate ich počet a celkové zhrnutie vám ukazuje, ako dlho bude trvať váš tréning, ktorý v sebe obsahuje všetky vypísané položky. Samotný chod časovača potom vyzerá nasledovne:

Aplikácia ponúka v nastaveniach možnosti zvuku, vibrácií, designu či iných položiek. Pri zvuku a vibráciách sú nastavenia naozaj detailné a môžete si zvoliť, ktorú časť časovača chcete mať ozvučenú, a ktorú s vibráciou. Pri designe si môžete vybrať z 3 možností. Okrem nastavení aplikácia ponúka aj mnoho práce so samotným tréningom, ktorý si môžete uložiť, stiahnuť z internetu alebo z SD karty v prípade, že ste zmenili zariadenie alebo ste len preinštalovali aplikáciu. V položke Štatistiky a odmeny nájdete záznamy tréningov a ocenení za vašu prácu.

Zaujímavosťou je ikona budíka v ľavom dolnom rohu, ktorá v sebe skrýva Dynamický časovač, ktorý umožňuje predĺženie či skrátenie 2. a ďalšieho kola cvikov. V praxi: Vaše prvé cvičenie bude trvať 10 minút, oddych minútu. Pri druhom cvičení už budete mierne unavený, a preto si nastavíte rozdiel cvičenie: -1 minúta a rozdiel oddych +10 sekúnd, čo znamená, že vaše 2. cvičenie bude o 1 minútu kratšie a oddych o 10 sekúnd dlhší.

Celkovo je aplikácia výborne prepracovaná a ponúka všetko, čo by ste od takejto aplikácie mohli chcieť. UI, zvuky, nastavenia – všetko je spravené dobre. Na mňa spravila táto aplikácia dojem. Jediné, čo však musíte robiť len vy, je cvičiť :)

Interval Training Timer AD
halmi.sk
Verzia 2.0.0 (23. 9. 2011)
Veľkosť 922 kB
1.5+

Zadarmo

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií aj zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

21.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+