MojAndroid

Ak patríte k fanúšikom svojho obľúbeného klubu, určite by ste privítali to, čo sa, ako prvému športovému klubu na Slovensku, podarilo hokejovému HC´05 Banská Bystrica. Ako prvý klub na Slovensku HC Banská Bystrica prináša svoju dvornú aplikáciu pre svojich fanúšikov v podobe Android aplikácie s názvom klubu z Banskej Bystrice – HC´05 Banská Bystrica.

Aplikácia prináša kompletné informácie o klube na jednom ucelenom mieste. Nájdeme tu všetky správy týkajúce sa klubu, všetky výsledky v ligových zápasoch, tabuľku, kompletnú súpisku mužstva s informáciami a fotografiami hráčov, fotografie, videá a sponzorov.

Aplikáciu by mohli závidieť klubu z Banskej Bystrice aj iné súťažné mužstvá z iných športov, nielen hokejovej extraligy.

Aplikácia HC´05 Banská Bystrica je prvou lastovičkou v klubovej základni fanúšikov, ktorú by mohli nasledovať aj iné športy a mužstvá. Určite sa nájdu mnohí fanúšikovia svojich klubov, ktorí by podobné aplikácie, ako darček za niekoľkoročnú podporu z tribún privítali a kluby by si tak utužili priamy kontakt so svojou základňou podporovateľov na tribúnach.

HC’05 Banská Bystrica
Lubomir Veselovsky
Verzia 1.0 (2. 6. 2012)
Veľkosť 1,7 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia HC´05 Banská Bystrica

9.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+