MojAndroid

Mnohí z nás používajú svoj smartfón ako zariadenie, ktoré poskytuje svojmu používateľovi prehľad o aktuálnom čase. Tak prečo si nevytvoriť vlastný widget hodín pomocou slovenskej aplikácie Digi Clock Widget?

Aplikácia Digi Clock Widget ponúka vytvorenie widgetu hodín pre váš Android. Okrem klasického zobrazenia času si môžete zobraziť dátum a deň v týždni.

Aplikácia ponúka množstvo nastavení, ktorými si môžete widget prispôsobiť vášmu umeleckému a grafickému cíteniu. Okrem nastavenia fontov času a dátumu si môžete prispôsobiť aj pozadie a priehľadnosť widgetu, jeho natočenie alebo jednoducho si vytvoríte akcie, ktoré ma vaše Android zariadenia vykonať po kliknutí na widget.

Aplikácia Digi Clock Widget je určená pre všetkých fanúšikov widgetov, ktorí si chcú vytvoriť „vlastný pohľad na čas“ vo svojom Android zariadení.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Digi Clock Widget

6.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+